“Прослуховують комерційні радіопередачі” – розвідка США жорстко висміяла примітивність російського розвідувального корабля

корабель ВМФ РФ Віктор Леонов 11 845 переглядів

У США вважають, що розвідувальний корабель ВМС РФ “Віктор Леонов”, помічений біля берегів штату Коннектикут, не здатний нести якусь загрозу, і лише демонструє технічну відсталість російського флоту.За словами американських військових, електронне обладнання для прослуховування, встановлене на судні, є застарілим і здатне ловити тільки радіосигнали судно-судно, судно-берег, а також комерційні радіопередачі, передає NBC News.

“Сподіваюся, вони з задоволенням прослуховують Classic 101”, – жартує офіцер берегової охорони Нової Англії, в яку входить штат Коннектикут.

Як зазначає представник розвідки США, Віктор Леонов спеціалізується на прослуховуванні радіопередач, а не цифрового зв’язку, що робить його непідходящим для збору будь-яких військових даних.

Таким чином, російське судно демонструє примітивність російської системи електронного прослуховування і те, як далеко позаду вона знаходиться від американських технологій.

“Путін є загрозою для своїх сусідів, але за межами Криму і України, Росія відстає і лише намагається наздогнати”, – підкреслили в американській розвідці.