Київський бронетанковий завод запустив новий цех для виробництва корпусів БТР-3 (ФОТО)

11 874 переглядів

ДП “Київський бронетанковий завод”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, змонтував абсолютно новий цех для виробництва корпусів для БТР-3. Для цього підприємство організувало сучасне складально-зварювальне виробництво.

Завдяки налагодженню нового етапу виробництва, ДП “Київський бронетанковий завод” отримав можливість принципово, в рази, наростити виробництво, скоротити витрати та закласти новий технологічний потенціал підприємства. Це є ще одним важливим кроком у розвитку українського виробництва бронетанкової техніки.

Зазначимо, що у квітні цього року “Київський бронетанковий завод” передав Національній гвардії України бронетранспортери БТР-3Е1. Ці бронемашини оснащені чотиритактним 6-ти циліндровим дизельним двигуном Deutz BF6M1015CP і автоматичною трансмісією Allison типу 3200SP.

dsc00436

121314-1

Нагадаємо, що ДП “НТК “Завод точної механіки”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, на початку грудня достроково виконав державне оборонне замовлення та поставив останню партію гармат до військових частин Міністерства Оборони України.