Бачинський Ігор Володимирович — Герой Небесної сотні

1569 переглядів

Бачинський Ігор Володимирович Герой Небесної сотні

Бачинський Ігор Володимирович — Герой Небесної сотні
30 листопада 1983 — 25 лютого 2014
м. Київ
31 рік, менеджер

«Якщо народ не боронить себе самостійно, то ніхто у світі не постане на підтримку такого народу.»
Ініціативна група «Перше грудня»

Ігор Бачинський народився у місті Київ у родині військовослужбовців. Закінчив школу у м. Умань, де деякий час проживала його сім`я. У одинадцятому класі він осиротів, тому рано став дорослим. Після школи Ігор вивчився та здобув професію кухаря, далі відслужив у Збройних силах України. Після армії Він вступив до Київської муніципальної академії, де навчався на менеджера і водночас працював торговим представником у приватній фірмі. Створив сім’ю, та радів первістку – у 2010 році у Ігора народилася донечка Софія.

На Майдані Ігор був з самого початку Революції Гідності, був членом громадського об’єднання «Майдан» та волонтером. Під час наступу силовиків Він отримав дуже важкі поранення, після чого лікарі тиждень боролися за його життя та готували його відправити до Польщі на операцію.

25 лютого від отриманих поранень не стало ще одного Героя України

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Герою Небесної Сотні Ігорю Бачинському було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

5 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Вічна пам`ять!

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИДобавить комментарий