Бондарєв Сергій Анатолійович – Герой Небесної Сотні

1263 переглядів

Бондарєв Сергій Анатолійович – Герой Небесної Сотні Краматорськ Донеччина

Бондарєв Сергій Анатолійович – Герой Небесної Сотні

24 листопада 1981 — 18 лютого 2014

м. Краматорськ, Донецька область

32 роки, програміст

Сергій Бондарєв народився у м. Краматорськ, Донецької області. Вищу освіту здобув, навчаючись у Київському політехнічному інституті за спеціальністю «Інформаційні технології».Деякий час жив та працював в Одесі. У 2012 році разом з сім`єю переїхав до міста Київ. Сергій працював у провідних IT-компаніях України: «GlobalLogic» та «Luxoft». Більшість часу приділяв роботі, освоєнню нових інформаційних технологій, досягненню результатів, корисних для суспільства. Будучи фахівцем в галузі інформаційних технологій, він реалізовував свої професійні здібності не лише в розробці програмного забезпечення, але і в управлінні проектами та командами.
Коло інтересів мав широке: подорожі, історія та культура різних країн, іноземні мови, спорт. В центрі уваги Сергія завжди були історія та культура рідної землі. Легкість в спілкуванні і життєрадісність забезпечили йому широке коло друзів і знайомих як в Україні, так і по всьому світу, а вагомий професійний досвід – беззаперечний авторитет серед колег. Він був відповідальною людиною, а у всіх справах, за які брався, він завжди прагнув досягнути максимального результату і йому це вдавалось.
У 2004 році, проживаючи на той час в Донецькій області, він приїхав в столицю як активіст Помаранчевої революції. Під час Революції Гідності також не залишився осторонь: був активним учасником народних віч, будував барикади та чергував на них. Він твердо вірив в силу української нації в її прагненні поміняти наше майбутнє на краще і до останнього свого подиху був разом зі своїм народом в його боротьбі.
Ввечері 18 лютого 2014 року Сергій також був на Майдані. Як повідомила дружина, останній телефонний дзвінок від чоловіка вона отримала о 19.40 з Майдану, з центру подій. Загинув Сергій вночі з 18 на 19 лютого від чотирьох кульових поранень в груди, плече і шию під час штурму силовиків біля Будинку профспілок. Звістку про страшну втрату родина отримала лише два дні по тому.
Сергій залишив дружину Світлану, з якою вони чекали свого первістка – на момент його загибелі жінка була на сьомому місяці вагітності. Світлана згадує про свого чоловіка: «Сергій був для мене одночасно прекрасним люблячим чоловіком, вірним другом, мудрим наставником і надійним партнером, з яким можна було упевнено і спокійно крокувати по життю, долаючи усі перешкоди і радіючи кожному дню. Його світлий образ i щира усмішка завжди житимуть в наших серцях!»
Сергію Бондарєву було 32 роки…

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України № 890/2014 від 21 листопада 2014 року Сергію Бондарєву було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена “Золота Зірка” (посмертно).

5 липня 2015 року патріарх УПЦ КП Філарет нагородив Героя почесною медаллю “За жертовність і любов до України” (посмертно).

8 травня 2016 року, під час Служби Божої в соборі Святого Юра у Львові, подвиг Героя було відзначено Грамотою Верховного архієпископа Києво-Галицького Святослава (посмертно).

Вічна пам`ять!

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИДобавить комментарий