Бойків Володимир Васильович — Герой Небесної Cотні

1416 переглядів

Бойків Володимир Васильович - Герой Небесної Cотні

Бойків Володимир Васильович — Герой Небесної Cотні

5 лютого 1955 — 19 лютого 2014

59 років, підприємець, будівельник

м. Київ

«Люди на Майдані шукають не власноїкористі, а перспективу кращого життя для своєї країни і для наступних поколінь…»
Святослав Шевчук

Володимир Бойків народився і виріс у місті Львів, закінчів Національний університет “Львівська політехніка”. З 2000го року проживав у місті Київ. Був людиною з активною життєвою позицією, оптиміст, життєлюб, душа компанії. Володимир умів і любив грати на скрипці та гітарі. Захоплювався політикою і футболом. Усе життя працював будівельником, був керівником будівельної фірми.

Його кредо: «Пам’ятай, що ти українець!»

Володимир завжди ходив на народні віче, був незадоволений владою, але не належав до активістів радикальних партій чи «Самооборони»

Увечері 18 лютого Володимир пішов на Майдан, незважаючи на те, що там стріляв «Беркут». В останнє Він зателефонував дружині, сказав, що стоїть біля водометів на Інститутській, і зв’язок обірвався. Дружина шукала його 5 днів. І, нарешті, знайшла. Герой Майдану був без щита, без каски і без збро, в ніч на 19 лютого Він отримав три вогнепальні поранення — кулі поцілили у печінку й селезінку, хребет та голову.

Тіло загиблого відразу не було впізнане і перебувало в морзі до 24 лютого 2014 р., доки активісти інтернетспільноти “Євромайдан SOS” не виклали в мережі фото невпізнаних тіл.

Син ветерана дивізії «Галичина» не міг сидіти вдомай, як і його батько, вийшов на Майдан Гідності, щоб здоб ти кращу долю для України.

59 -річний Володимир залишив трьох дітей – дорослі Андрій і Олександр та 12-річний Захар, дружину, та старенького батька
Бойків Володимир похований на Алеї Героїв на Личаківському кладовищі у Львові

Вічна пам`ять!

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИДобавить комментарий